Ekin Konakları Hakkında

Eğer sizlerde yaşamınıza yeni bir renk, yeni bir boyut katmayı diliyorsanız...

Artık bir dünya kenti olan İstanbul'da bugünler ve yarınlar için doğru bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız...

Artık düşlerinizi gerçekleştirmeye bir adım kaldı...

Ekin Konakları'ndaki her konutu inşa ederken, bunların yüksek prim yapacak birer gayrimenkul de olacağını  bilerek ama bunun yanında en çok içinde yaşayacakların mutluluk duyacakları, eser niteliğinde bir yaşam alanı yaratmak istedik. Ekin Konakları'nda, ahşap dokunun büyüleyiciliği ile doğallığın, deneyimli mühendislik ile sağlamlığın, yaşamınıza ayak uyduracak planlar ile mimarlığın olanaklarını sonuna kadar kullandık.

Ekin Konakları, 26 dönümde, 605 ve 674 m2 olmak üzere 2 farklı konut tipinde ,her biri 3 katlı ve havuzlu, toplam 13 konaktan oluşan butik bir sitedir.

Ekin Konakları'nda her bir konak Büyükçekmece Göl Vadisi'ni farklı bir panoramayla izliyor. Birbirlerinin manzaralarını kapatmayacak şekilde konumlandırılmış 13 konak, deniz, göl ve yemyeşil vadi manzarasını adeta ayaklarınızın altına seriyor.

Ekin Konakları'nın cephe yüzeylerinde, Thermowood teknolojisinin uygulandığı özel ahşap malzeme kullanılmıştır. Finlandya'da özel bir teknoloji ile üretilen bu malzeme, dayanıklı olmasının yanı sıra, yalıtım ve mimari estetiğe uygunluğu ile Ekin Konaklarına ayrı bir değer katmaktadır.

Akıllı ev sistemi alt yapısı, Ekin Konakları'nın teslim standartları içinde önemli bir yere sahiptir. Konağınıza akıllı ev sistemini kurabilmeniz için, sistem alt yapısı teslim standartlarına dahil edilmiştir. Sistemin alt yapısı, özel bir anlaşma sonucunda Praxis Home Elektronic Design'na yaptırılmıştır.

Burası Ekin Konakları ile tanışmanın ilk adımı olsun..Siz ikinci bir adım daha atın ve Ekin Konakları'nı yakından tanımak üzere, size yapacağımız bir sunum için tanıtım ofisimize gelin.

Sizleri ağırlamaktan mutlu olacağız.

ÖZAKIN İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.