Yaşam

 

Ekin Konakları'nda yalnız İstanbul'a bakışınız değil, yaşama bakışınız da değişecek. Şehrin karmaşasından kurtularak ama çok ta uzaklara gitmeden, İstanbul'u bir kez daha seveceksiniz.

Burada yaşamakla, işleriniz ve daha bir çok başka haklı nedenlerinize bağlı olduğunuz o yıpratıcı metropol yaşamına, her sabah yenilenmiş, dinlenmiş ve zinde bir başlangıç yapacaksınız.

Her eve dönüşünüz, günün sonu olmaktan çıkıp, tadına doyamayacağınız, size özel bir İstanbul'un başlangıç saatleri olacak.

Ekin Konakları, İstanbul'da yaşanması kaçınılmaz olanlara, metropol yaşamının gürültüsünden ve görüntü kirliliğinden uzak seçkin bir yaşamın kapılarını sonuna kadar açıyor. Tek yapmanız gereken varlığı ile Ekin Konakları'na değer katacak 13 ayrıcalıklı aileden biri olmak.

Ekin Konakları'na E-6 Hadımköy gişelerinden çıkar çıkmaz sadece bir kaç dakikada ulaşılıyor. Çağdaş kent yaşamının tüm olanaklarına o kadar yakın yaşayacaksınız ki, A' dan Z' ye tüm gereksinimleriniz yanı başınızda.

Kültür2000, Mev, Mef, Alkev, Bilfen, Yıldızlar, Bahçeşehir Kolejleri, İstanbul International Community School, Fatih, Beykent, Arel Üniversiteleri size dakikalarla ifade edılebilecek yakınlıkta.

Beylikdüzü 5M Migros ve AVM, Torium AVM, Metro Grossmarket, Bauhaus, Koçtaş, Real, Prestige Mall, PerlaVista AVM, Akbatı AVM, Toskana Çarşı çok ama çok yakınınızda.

Umarız hiç ihtiyacınınız olmaz ama Acıbadem Hastanesi, Medicana Hastanesi, TEM Hospital, Kolan Hastanesi ve Bahçeşehir Alman Hastanesi'de emrinize amade.

Kısacası İstanbul'un sevimsiz yüzüne uzak, sağladığı imkanlara yakın, yeni bir yaşam standartı, yeni hayatınızda sizi bekliyor.